





Pistol termic YATO profesional 2000W cu reglare independentă a temperaturii (50-600°C) și fluxului de aer (250-500 l/min). Carcasă ergonomică, cablul 1.8 m și 5 duze interșanjabile pentru aplicații diverse. Clasa izolare electrica II, protecție IPX0, greutate redusă 0.84 kg pentru utilizare prelungită confortabilă.
| Putere | 2000 W |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Temperatura de suflare | 50-600 ˚C |
| Flux de aer | 250-500 l/min |
| Reglarea temperaturii | da |
| Memorie de setări | nu |
| Indicatoare LED | nu |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 0.84 kg |
| Setați conținutul | pistol termic |
| Aplicație | îndepărtarea vopselelor și lacurilor vechi |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.