






Pistol profesional cu aer cald echipat cu motor de 250W și tensiune de 18V, oferind două setări de temperatură: ambientală și 550°C. Debitează până la 100 l/min de aer cald la viteza maximă. Se utilizează pentru îndepărtarea vopselelor și lacurilor vechi, sudarea materialelor plastice, lipiri și uscări rapide. Setul include pistolul termic și 3 duze de diferite diametre. Ideal pentru lucrări de finisare și renovare.
| Putere | 250 W |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Temperatura de suflare | 20 (I) / 550 (II) ˚C |
| Flux de aer | - (I) / 100 (II) l/min |
| Reglarea temperaturii | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Masa | 0.7 kg |
| Setați conținutul | pistol termic |
| Aplicație | îndepărtarea vopselelor și lacurilor vechi |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.