
Pistol aer cald profesional cu putere variabilă de 750W și 1500W, și temperatură ajustabilă până la 500°C. Flux de aer de 480 l/min asigură performanțe superioare în aplicații diverse. Greutate redusă de 0,55 kg permite manevrare ușoară pe durate lungi.
Avertizări: Nu blocați orificiile de ventilație în timpul sau după utilizare. După finalizare, poziționați orificiile pentru flux maxim de aer.
| Putere | 750 (I) / 1500 (II) W |
| Brand | LUND |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Temperatura de suflare | 300 (I) / 500 (II) ˚C |
| Flux de aer | 280 (I) / 480 (II) l/min |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Masa | 0.55 kg |
| Aplicație | îndepărtarea vopselelor și lacurilor vechi |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.