

Perie abrazivă circulară cu tija de montare, 50 mm diametru și 30 mm înălțime de abraziv. Fabricată din sulfat de aluminiu pe bază de rășină sintetică, pe suport de pânză. Granulație P100 asigură o abraziune eficientă pentru prelucrarea metalelor. Viteza maximă de 15000 RPM și suport de 6 mm sunt potrivite pentru polizoare și mașini de șlefuit profesionale. Ideală pentru finisare, curățare și șlefuire de piese metalice în atelier.
| Mărimea | 50x30x6 mm |
| Brand | YATO |
| Diametrul exterior | 50 mm |
| Înălțimea lamei de șlefuit | 30 mm |
| Granularitatea | P100 |
| Abraziv | sulfat de aluminiu |
| Liant | rășină sintetică |
| Underlay | pânză |
| Formă | cerc |
| RPM max | 15000 min⁻¹ |
| Dimensiunea suportului de scule | 6 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.