

Perie abrazivă circulară cu tijă pentru șlefuire metalică, granularitate P120. Dimensiuni 40x20x6 mm cu suport pentru mandrin de 6 mm. Abrazivul din sulfat de aluminiu pe suport de pânză și liant din rășină sintetică asigură performanță constantă. Ideală pentru lucrări de finisare pe suprafețe din metal, cu viteza maximă de 18000 rpm.
| Mărimea | 40x20x6 mm |
| Brand | YATO |
| Diametrul exterior | 40 mm |
| Înălțimea lamei de șlefuit | 20 mm |
| Granularitatea | P120 |
| Abraziv | sulfat de aluminiu |
| Liant | rășină sintetică |
| Underlay | pânză |
| Formă | cerc |
| RPM max | 18000 min⁻¹ |
| Dimensiunea suportului de scule | 6 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.