

Perie abrazivă circulară cu tijă 6 mm, granulație P100, din sulfat de aluminiu cu liant din rășină sintetică. Dimensiuni 40×20 mm, ideală pentru șlefuire și finisare metalelor. Suportul de pânză asigură durabilitate, iar viteza maximă de 18000 rpm permite lucrări rapide și eficiente pe diverse suprafețe metalice.
| Mărimea | 40x20x6 mm |
| Brand | YATO |
| Diametrul exterior | 40 mm |
| Înălțimea lamei de șlefuit | 20 mm |
| Granularitatea | P100 |
| Abraziv | sulfat de aluminiu |
| Liant | rășină sintetică |
| Underlay | pânză |
| Formă | cerc |
| RPM max | 18000 min⁻¹ |
| Dimensiunea suportului de scule | 6 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.