

Primești un email când produsul revine în stoc:
Perie de vopsit lățime 3 inch (76 mm) cu mâner antiderapant din PP și TPR. Perii sintetici de înaltă calitate cu lungime de 62 mm asigură o aplicare uniformă a tuturor tipurilor de vopsele și impregnări. Design ergonomic garantează confort și control superior în lucru.
| Gest | engleză |
| Brand | YATO |
| Lățimea pensulei | 3" (76 mm) |
| Lungimea perilor | 62 mm |
| Grosimea piesei de lucru | 18 mm |
| Materialul piesei de lucru | peri sintetici |
| Material de manevrare | PP |
| Aplicație | toate tipurile de vopsele și impregnări |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.