

Primești un email când produsul revine în stoc:
Penselă cu gest englezesc și lățimea de 63 mm, dotată cu peri sintetici de calitate care asigură o aplicare uniformă a vopselelor, impregnărilor și altor finisaje. Lungimea perilor de 56 mm oferă control optim, iar mânerul ergonomic din PP și TPR garantează confort în utilizarea prelungită. Potrivită pentru toate tipurile de vopsele și tratamente de suprafață.
| Gest | engleză |
| Brand | YATO |
| Lățimea pensulei | 2.5" (63 mm) |
| Lungimea perilor | 56 mm |
| Grosimea piesei de lucru | 17 mm |
| Materialul piesei de lucru | peri sintetici |
| Material de manevrare | PP |
| Aplicație | toate tipurile de vopsele și impregnări |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.