

Primești un email când produsul revine în stoc:
Pensulă engleză din peri sintetici, lăţime 1.5″ (38 mm), cu mâner confortabil din PP și TPR. Lungimea perilor de 48 mm și grosimea piesei de lucru de 14 mm o fac versatilă pentru aplicarea tuturor tipurilor de vopsele, impregnări și finisaje.
| Gest | engleză |
| Brand | YATO |
| Lățimea pensulei | 1.5" (38 mm) |
| Lungimea perilor | 48 mm |
| Grosimea piesei de lucru | 14 mm |
| Materialul piesei de lucru | peri sintetici |
| Material de manevrare | PP |
| Aplicație | toate tipurile de vopsele și impregnări |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.