

Set de 5 pânze fierăstrău pendular pentru tăierea ușoară a lemnului și PVC. Caracteristici tehnice: lungime 100 mm, lungime utilă 75 mm, grosime 1.5 mm, 6 dinți pe inch. Material: oțel HCS și 65Mn pentru durabilitate și flexibilitate. Suport tip U standard, compatibil cu majoritatea mașinilor de fierăstrău pendular. Tăiere netă și precisă pe materiale moi.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lungime | 100 mm |
| Brand | VOREL |
| Lungime de lucru | 75 mm |
| Grosime | 1.5 mm |
| Material | HCS |
| Numărul de dinți pe inch | 6 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tipul U |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.