

Set 5 pânze fierăstrău pendular din HCS și oțel 65Mn pentru fierăstrău electric. Lungime 100 mm, lungime de lucru 75 mm, grosime 1.5 mm cu 10 dinți pe inch (TPI). Tăiere ușoară, suport tip T pentru fixare rapidă. Ideal pentru tăierea lemnului, PVC și plajului cu rezultate precise și netede.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lungime | 100 mm |
| Brand | VOREL |
| Lungime de lucru | 75 mm |
| Grosime | 1.5 mm |
| Material | HCS |
| Numărul de dinți pe inch | 10 TPI |
| Tip de suport pentru scule | tip T |
| Tipul de tăiere | uşor |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.