



Set de 2 pânze fierăstrău bimetal M2+Co8%, lungime 300 mm, ideale pentru tăierea metalelor. Dentritura de 24 TPI asigură un finisaj fin și taieri nete. Construcția bimetal combină flexibilitate cu rezistență la rupere, extinde durata de viață utilă și reduce vibratiile în timpul lucrului.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Lungime | 300 mm |
| Brand | YATO |
| Lăţime | 12 mm |
| Grosime | 0.65 mm |
| Material | bimetal M2+Co8% |
| Numărul de dinți pe inch | 24 TPI |
| Numărul de piese din set | 2 |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.