

Disc de fierăstrău circular cu diametru 300 mm și 96 dinți din carbură de tungsten, compatibil cu YT-82175. Grosimea discului de 2,2 mm și a segmentului de tăiere de 3,2 mm asigură tăieturi curate și precise. Cu viteză maximă de 5000 RPM, este potrivit pentru lemn, plăci pe bază de lemn și polimeri.
Caracteristici principale:
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | YT-82175 |
| Brand | YATO |
| Diametru | 300 mm |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Numărul de dinți | 96 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 5000 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.