

Pânză circulară cu dianți din carbură de tungsten, diametru 216 mm, grosime 3.2 mm cu 48 de dinți. Viteza maximă 7500 RPM, ideală pentru tăierea precisă a lemnului, plăcilor pe bază de lemn și polimerilor. Design robust cu diametru de montare 30 mm compatibil cu fierăstraiele circulare standard.
| Diametru | 216 mm |
| Brand | YATO |
| Diametru de montare | 30 mm |
| Grosimea discului | 2.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 3.2 mm |
| Numărul de dinți | 48 |
| Materialul piesei de lucru | carbură de tungsten |
| RPM max | 7500 min⁻¹ |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.