



Motopompă puternică cu motor de 4 kW și performanță de 50 m³/h pentru pomparea apei la scară profesională. Motor cu benzină fără plumb, 4 timpi, capacitate 208 cm³, turate maximum 3600 rpm. Înălțimea de descărcare până la 20 m și aspirație până la 8 m. Răcire pe aer, rezervor combustibil 3.6 l și rezervor ulei 0.6 l. Temperatura maximă apă 45°C, ideală pentru construcții, drenare și aplicații agricole.
| Puterea motorului | 4 kW |
| Brand | YATO |
| Turatia maxima a motorului | 3600 min⁻¹ |
| Capacitatea motorului | 208 cm³ |
| Performanță max | 50 m³/h |
| Înălțimea de descărcare max | 20 m |
| Înălțime de aspirație max | 8 m |
| Temperatura maxima a apei | 45 ˚C |
| Tipul de combustibil | benzină fără plumb |
| Capacitate rezervor de combustibil | 3.6 l |
| Consum de combustibil max | 1950 g/h |
| Tipul de ulei | SAE 15W-40 |
| Capacitate rezervor de ulei | 0.6 l |
| Mâner de transport | nu |
| Colică | nu |
| Dimensiuni | 510x415x415 mm |
| Răcire | aer |
| Tip motor | CP170F |
| Tip bujie | F7RTC |
| Numărul de cilindri ai motorului | 1 |
| Numărul de cicluri din motor | 4 |
| Presiunea sonoră | 81.9 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Masa | 28 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.