

Macara electrică portabilă 550 W cu capacitate de ridicare de 150 kg (fără cârlig) și 300 kg (cu cârlig suplimentar). Înălțime maximă 11 m fără cârlig și 5,5 m cu cârlig, viteză de ridicare 8 m/min. Motor 230 V, frânghie de 12 m, diametru 3 mm. Construcție robustă, grad de protecție IP54, mod de lucru S3 20%, ideal pentru construcții, mutări și ridicare de sarcini. Masă 11 kg, ușor de transportat.
| Putere | 550 W |
| Brand | YATO |
| capacitate maximă | 150 (fără cârlig suplimentar) |
| Inaltime maxima de ridicare | 11 (fără cârlig suplimentar) |
| Viteza de ridicare | 8 (fără cârlig suplimentar) |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Lungimea frânghiei | 12 m |
| Diametrul frânghiei | 3 mm |
| Rezistența frânghiei | ≥1870 N/mm² |
| Modul de lucru | S3 20% 10 min |
| Grup de mecanisme | M1 |
| Curent nominal | 2.4 A |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Gradul de izolare | B |
| Grad de protectie | IP54 |
| Presiunea sonoră | 52.2 ± 0.9 dB(A) |
| Putere acustică | 75.4 ± 4.8 dB(A) |
| Masa | 11 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.