

Macara electrică compactă cu motor 500W și tensiune 230V, capabilă să ridice 125kg la 11m sau 250kg la 5.5m cu cârlig suplimentar. Viteză de ridicare 8m/min (fără cârlig) sau 4m/min (cu cârlig), frânghie de 12m cu diametru 3mm și rezistență ≥1870 N/mm². Grad de protecție IP54, putere acustică redusă la 73.6dB(A). Ideal pentru șantiere și ateliere pentru transport și ridicare de sarcini.
| Putere | 500 W |
| Brand | YATO |
| capacitate maximă | 125 (fără cârlig suplimentar) |
| Inaltime maxima de ridicare | 11 (fără cârlig suplimentar) |
| Viteza de ridicare | 8 (fără cârlig suplimentar) |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Lungimea frânghiei | 12 m |
| Diametrul frânghiei | 3 mm |
| Rezistența frânghiei | ≥1870 N/mm² |
| Modul de lucru | S3 20% 10 min |
| Grup de mecanisme | M1 |
| Curent nominal | 2.2 A |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Gradul de izolare | B |
| Grad de protectie | IP54 |
| Presiunea sonoră | 52.2 ± 1.2 dB(A) |
| Putere acustică | 73.6 ± 2.31 dB(A) |
| Masa | 10.5 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.