







Primești un email când produsul revine în stoc:
Mini freza multifuncțională cu acumulator Li-Ion 3.6 V, perfectă pentru forare, frezare, gravare, lustruire și curățare. Oferă 3 trepte de viteză (5000, 10000, 15000 min⁻¹) cu reglare electronică și suport autocentrant pentru schimbare ușoară a sculelor. Bateria de 600 mAh se încarcă rapid la 2 ore prin USB, iar indicatorul de încărcare ține sub control nivelul de energie.
| Caracteristici | foraj |
| Brand | STHOR |
| Cifra de afaceri | 5000 / 10000 / 15000 min⁻¹ |
| Dimensiunea suportului de scule | 3.2 mm |
| Diametrul maxim al echipamentului | 35 mm |
| Tensiune | 3.6 V d.c. |
| Curent nominal | 0.5-2 A |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 600 mAh |
| Energia bateriei | 2.16 Wh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Tip încărcător | USB |
| Timp de încărcare | 2 h |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Iluminatul locului de muncă | nu |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 79.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 90.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 1.177 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.105 kg |
| Setați conținutul | polizor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.