





Mini drujbă fără fir de 18V cu ghidaj de 7 inch, alimentată de baterie Li-Ion de 2000 mAh. Motorul fără perii oferă viteză de tăiere de 8 m/s cu ungere automată a lanțului. Se încarcă rapid în doar 1 oră și include un încărcător. Ideală pentru tăierea lemnului în curți, grădini și aplicații ușoare de construcție. Mâner moale și indicator de încărcare facilitează utilizarea confortabilă, iar design compact o face ușor de transportat și manevrat.
| Lungimea ghidajului | 7" (176 mm) |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Energia bateriei | 36 Wh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Pasul lanțului | 0.3" (7.62 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.043" (1.1 mm) |
| Viteza max | 8 m/s |
| Numărul de celule | 34 |
| Numărul de dinți ai roții de antrenare a lanțului și pasul | 6 dinți x 7,62 mm |
| Tip motor | fără perii |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Sistem rapid de tensionare a lanțului | nu |
| Mâner moale | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Presiunea sonoră | 78.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 1.4 ± 0.5 m/s² |
| Masa | 1.58 kg |
| Setați conținutul | a văzut |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.