


Mini drujbă compactă cu alimentare 20V fără fir, ideal pentru tăieturi precise și ușoare în lemn. Dotată cu ghidaj de 5 inch, motor fără perii eficient și viteză maximă de 5 m/s. Carcasă ușoară de doar 0,93 kg permite manevrabilitate în spații înguste. Include ferăstrău, ghidaj lanț, lanț de tăiere și capac de protecție. Nivel de zgomot redus (82 dB). Notă: Acumulator și încărcător se vând separat.
| Lungimea ghidajului | 5" (127 mm) |
| Brand | STHOR |
| Tensiune | 20 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Pasul lanțului | 1/4" (6.35 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.043" (1.1 mm) |
| Viteza max | 5 m/s |
| Numărul de celule | 33 |
| Tip motor | fără perii |
| Ungere automată a lanțului | nu |
| Sistem rapid de tensionare a lanțului | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Presiunea sonoră | 82.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 90.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.5 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.93 kg |
| Setați conținutul | a văzut |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.