




Primești un email când produsul revine în stoc:
Menghină de colț compactă cu montaj permanent, unghiul de lucru 90° și deschidere maxilar 70 mm. Construcție din metal ușor cu finisaj pictat și lăcuit, rezistență și stabilitate în timp. Dimensiuni 150×150 mm, grosime perete 13 mm, șurub diametru 12 mm. Ideală pentru lăcătuș, realizare conexiuni din benzi și plăci metalice.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă. Purtați echipament individual de protecție. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați dimensiunea în funcție de lucru. Nu supraîncărcați. Țineti departe de copii.
| Tip de montare | în mod constant |
| Brand | YATO |
| Distanța maxilarelor | 70 mm |
| Dimensiuni | 150x150 mm |
| Înălţime | 55 mm |
| Grosimea peretelui | 13 mm |
| Material | metal ușor |
| Finisaj de suprafață | pictat |
| Unghi de lucru | 90 ˚ |
| Dimensiunea gaurii | 10x32 mm |
| Diametrul șurubului | 12 mm |
| Aplicație | lăcătuș |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.