




Mătură magnetică telescopică de 600mm, eficientă pentru colectarea rapidă a șnururilor, ace și obiecte metalice mici din ateliere și locuri de muncă. Magnet din ferită cu forță de 12-22 kG capturează eficient deșeurile metalice, reducând riscul de accidente și deteriorare a mașinilor.
| Forța magnetică | 12-22 kG |
| Brand | YATO |
| Magnet | da |
| Dimensiuni | 600x75x101 mm |
| Lungime | 760-1130 mm |
| Material | metal ușor |
| Diametrul cercului | 180 mm |
| Telescopic | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.