




Primești un email când produsul revine în stoc:
Mătură magnetică telescopică pentru colectarea eficientă a pieselor metalice mici pe suprafețe vaste. Magnet de ferită cu forță între 12-22 kG asigură aderență puternică. Design cu roți facilităază deplasarea ușoară, iar lungimea ajustabilă (760-1130 mm) se adaptează oricărei poziții de lucru.
| Forța magnetică | 12-22 kG |
| Brand | YATO |
| Magnet | da |
| Dimensiuni | 450x75x101 mm |
| Lungime | 760-1130 mm |
| Material | metal ușor |
| Diametrul cercului | 180 mm |
| Telescopic | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.