
Mașina de gaurat profesionala cu functie de percutie, perfecta pentru lucrari in beton, otel si lemn. Puterea de 910W si viteza reglabila electronic (0-3000 rpm) permit adaptarea la diverse materiale si diametrele de gaura pana la 13mm in beton si 25mm in lemn.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală (guri, ochelari de protecție) în timpul utilizării. Mânerul adițional este obligatoriu pentru operații de percuție.
| Putere | 910 W |
| Brand | STHOR |
| Cifra de afaceri | 0-3000 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiune max | 13 mm |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 13 mm |
| Diametrul de gaurire max | 13 mm |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 25 mm |
| Impact | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 78.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.93 ± 1.5 / 8.43 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.9 kg |
| Setați conținutul | burghiu cu impact |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.