
















Mașină de tuns iarba cu motor pe benzină autopropulsată, lățime de tăiere 530 mm și trei roți pentru stabilitate. Putere 3.5 kW (4.76 CP) cu motor LONCIN LC1P70FC cu supapă deasupra capului. Șase niveluri de înălțime de tăiere (30-80 mm) adaptabile diferitelor condiții. Coș de colectare 62 litri cu descărcare din spate și laterală. Motor 196 cm³, 2800 rpm, alimentare benzina fără plumb E10, rezervor 1 litru. Sisteme de protecție și design robusto din metal pentru utilizare durabilă.
| Caracteristici | descărcare din spate |
| Brand | YATO |
| Putere | 3.5 kW |
| Capacitatea motorului | 196 cm³ |
| Cifra de afaceri | 2800 min⁻¹ |
| Lățimea de tăiere | 530 mm |
| Înălțimea de tăiere | 30-80 mm |
| Numărul de niveluri de înălțime de tăiere | 6 |
| Capacitate coș | 62 l |
| Tipul de combustibil | benzina fara plumb E10 |
| Capacitate rezervor de combustibil | 1 l |
| Tipul de ulei | SAE 15W-40 |
| Capacitate rezervor de ulei | 0.6 l |
| Tip de boot | lucrare |
| Tipul de unitate | autopropulsat |
| Tip motor | LONCIN LC1P70FC |
| Tip bujie | E7RTC |
| Tip filtru de aer | T320 |
| Răcire | aer |
| Materialul carcasei | metal |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 3 |
| Diametrul cercului | față: 7" (178 mm) x2 |
| lumină | da |
| Mâner moale | da |
| Numărul de cilindri ai motorului | 1 |
| Numărul de cicluri din motor | 4 |
| Presiunea sonoră | 90.7 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 95.35 ± 1.69 dB(A) |
| Vibrații | 5.165 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 37 kg |
| Compatibil cu(e) | YT-855488 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.