

















Primești un email când produsul revine în stoc:
Mașină de tuns iarba cu benzină și autopropulsie, lățime de tăiere 510 mm. Motor LONCIN LC1P70FC, 3.5 kW (4.76 CP), 196 cm³, răcit cu aer. Înălțimea tăierii reglabilă pe 8 niveluri între 25-75 mm. Coș de recoltare 62 litri cu descărcare din spate și laterală. Rezervor combustibil 1 litru, rezervor ulei 0.6 litru (SAE 15W-40). Carcasă metalică, motor 4 timpi cu supapă deasupra capului.
| Caracteristici | descărcare din spate |
| Brand | YATO |
| Putere | 3.5 kW |
| Capacitatea motorului | 196 cm³ |
| Cifra de afaceri | 2800 min⁻¹ |
| Lățimea de tăiere | 510 mm |
| Înălțimea de tăiere | 25-75 mm |
| Numărul de niveluri de înălțime de tăiere | 8 |
| Capacitate coș | 62 l |
| Tipul de combustibil | benzina fara plumb E10 |
| Capacitate rezervor de combustibil | 1 l |
| Tipul de ulei | SAE 15W-40 |
| Capacitate rezervor de ulei | 0.6 l |
| Tip de boot | lucrare |
| Tipul de unitate | autopropulsat |
| Tip motor | LONCIN LC1P70FC |
| Tip bujie | E7RTC |
| Tip filtru de aer | T320 |
| Răcire | aer |
| Materialul carcasei | metal |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Diametrul cercului | față: 8" (200 mm) x2 |
| lumină | da |
| Mâner moale | da |
| Numărul de cilindri ai motorului | 1 |
| Numărul de cicluri din motor | 4 |
| Presiunea sonoră | 80.1 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 94.62 ± 1.17 dB(A) |
| Vibrații | 5.177 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 36.2 kg |
| Compatibil cu(e) | YT-855488 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.