














Cositoare profesională echipată cu motor LONCIN 4 timpi, 2.1 kW putere și 123 cm³ cilindree, garantând performanță stabilă în orice condiții. Lățimea de tăiere de 410 mm asigură progres rapid, iar cele 7 niveluri de reglare a înălțimii (25-70 mm) permit adaptarea la orice tip de gazon.
Avertizări: Utilizați benzină fără plumb E10. Verificați nivelul uleiului înainte de fiecare utilizare. Purtați echipament de protecție adecvat (ochelari, mănuși) în timpul funcționării.
| Caracteristici | descărcare din spate |
| Brand | YATO |
| Putere | 2.1 kW |
| Capacitatea motorului | 123 cm³ |
| Cifra de afaceri | 2800 min⁻¹ |
| Lățimea de tăiere | 410 mm |
| Înălțimea de tăiere | 25-70 mm |
| Numărul de niveluri de înălțime de tăiere | 7 |
| Capacitate coș | 40 l |
| Tipul de combustibil | benzina fara plumb E10 |
| Capacitate rezervor de combustibil | 0.9 l |
| Tipul de ulei | SAE 15W-40 |
| Capacitate rezervor de ulei | 0.5 l |
| Tip de boot | lucrare |
| Tipul de unitate | lucrare |
| Tip motor | LONCIN LC1P65FE-3 |
| Tip bujie | F7RTC |
| Tip filtru de aer | T323 |
| Răcire | aer |
| Materialul carcasei | metal |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Diametrul cercului | față: 6" (155 mm) x2 |
| lumină | da |
| Mâner moale | da |
| Numărul de cilindri ai motorului | 1 |
| Numărul de cicluri din motor | 4 |
| Presiunea sonoră | 82.2 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 93.78 ± 1.61 dB(A) |
| Vibrații | 4.832 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 19.7 kg |
| Compatibil cu(e) | YT-855487 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.