



Primești un email când produsul revine în stoc:
Mașină de tuns iarbă electrică de 1800 W cu lățime de tăiere de 380 mm și coș de 50 litri. Reglare multi-poziție a înălțimii de tăiere (20-70 mm) pentru versatilitate pe diferite tipuri de gazon. Patru roți cu diametre 160/200 mm pentru stabilitate și maneuvrabilitate.
| Putere | 1800 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 3300 min⁻¹ |
| Lățimea de tăiere | 380 mm |
| Înălțimea de tăiere | 20 |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Capacitate coș | 50 l |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Diametrul cercului | 160 |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX4 |
| Presiunea sonoră | 82.8 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 93.7 ± 2.4 dB(A) |
| Vibrații | 3.15 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 11.5 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.