

Primești un email când produsul revine în stoc:
Dispozitivul pneumatic de tăiere oferă performanță fiabilă pentru lucrări de finisare și tăieturi de precizie. Echipat cu disc de 76 mm și suport compatibil 3/8″, asigură viteze de rotație mari (20.000 min⁻¹) pentru rezultate nete. Carcasa din metal ușor menține greutatea redusă (0.82 kg), permitând utilizare ușoară și rapidă. Reglarea vitezei oferă control adaptabil pentru diverse materiale și grosimi.
| Presiune de lucru max | 0.63 MPa |
| Brand | YATO |
| Debitul de aer necesar | 481 l/min |
| Cifra de afaceri | 20000 min⁻¹ |
| Diametrul discului | 76 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Materialul carcasei | metal ușor |
| Reglarea vitezei | da |
| Presiunea sonoră | 91.7 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 102.7 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 4.67 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.82 kg |
| Setați conținutul | tăietor pneumatic |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.