

Primești un email când produsul revine în stoc:
Tăietor pneumatic profesional cu performanță ridicată, ideal pentru tăierea preciză a materialelor diverse. Funcționează la o presiune maximă de 0.7 MPa cu un debit de aer de 480 l/min, oferind 18000 rotații pe minut pentru tăieturi nete și eficiente.
Echipat cu disc de tăiere și conector de admisie a aerului pentru utilizare imediată.
| Presiune de lucru max | 0.7 MPa |
| Brand | YATO |
| Debitul de aer necesar | 480 l/min |
| Cifra de afaceri | 18000 min⁻¹ |
| Diametrul discului | 75 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Materialul carcasei | metal ușor |
| Presiunea sonoră | 97.1 ± 2.4 dB(A) |
| Putere acustică | 103.1 ± 3.6 dB(A) |
| Vibrații | 1.54 ± 0.51 m/s² |
| Masa | 0.82 kg |
| Setați conținutul | tăietor pneumatic |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.