
Primești un email când produsul revine în stoc:
Șlefuitor orbital cu vibrații de 135W, turație fixă de 11000 rpm/min, alimentare 230V. Foaie de șlefuit standard 238×90 mm, perfectă pentru șlefuire fină pe vopsele, lacuri, lipici și lemn. Masă ușoară de 1.2 kg cu grad de protecție IP20. Setul include polizor, o foaie de șmirghel și orificiu pentru extracția prafului. Nivel sonor de 79.7 dB(A).
| Putere | 135 W |
| Brand | LUND |
| Cifra de afaceri | 11000 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiunea foii de șlefuit | 238x90 mm |
| Dimensiuni | 240x145x90 mm |
| Dimensiunile piciorului | 187x90 mm |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | nu |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 79.7 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 90.7 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 6.140 ± 1.5 / 7.629 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.2 kg |
| Setați conținutul | polizor |
| Aplicație | vopsele |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.