













Primești un email când produsul revine în stoc:
Excavator cu motor pe benzină fără plumb E10, echipat cu motor Loncin G420F de 9 kW (12,24 CP) și 420 cm³. Lățimea de săpare de 100 mm și adâncimea maximă de 600 mm o fac ideală pentru săpări de șanțuri, drenuri și nivel de teren. Dispune de oprire de urgență, răcire prin aer și cărucior cu 2 roți pentru mobilitate. Rezervor combustibil de 6,5 litri asigură autonomie extinsă. Carcasă din metal rezistent cu construcție robustă pentru utilizare pe șantiere.
| Putere | 9 kW |
| Brand | YATO |
| Capacitatea motorului | 420 cm³ |
| Cifra de afaceri | 3600 min⁻¹ |
| Lățimea de săpare | 100 mm |
| Adâncimea max. de săpare | 600 mm |
| Tipul de combustibil | benzina fara plumb E10 |
| Capacitate rezervor de combustibil | 6.5 l |
| Tipul de ulei | SAE 15W-40 |
| Capacitate rezervor de ulei | 1.1 l |
| Tip de boot | lucrare |
| Răcire | aer |
| Caracteristici | oprire de urgență |
| Tip motor | Loncin G420F |
| Tip bujie | F7RTC |
| Materialul carcasei | metal |
| Dimensiuni | 2100x720x1100 mm |
| Numărul de dinți | 27 |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 2 |
| Un tip de cerc | pneumatic |
| Numărul de cicluri din motor | 4 |
| Numărul de cilindri ai motorului | 1 |
| Interval de temperatură de funcționare | 5~30 ˚C |
| Temperatura de depozitare | 5~30 ˚C |
| Presiunea sonoră | 88.6 ± 2.5 dB(A) |
| Putere acustică | 109.28 ± 1.61 dB(A) |
| Vibrații | 9.99 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 188 kg |
| Aplicație | pentru săparea precisă a șanțurilor pentru apă, instalații electrice, sisteme de irigare |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.