


Unealtă versatilă cu baterie Li-Ion pentru profesionali și amatori. Funcția de impact garantează performanță superioară la înfiletări și fixări în materiale dure. Viteză reglabilă electronic (0-2300 min⁻¹) pentru control precis al muncii.
| Cuplu maxim | 90 Nm |
| Brand | POWER UP |
| Cifra de afaceri | 0-2300 min⁻¹ |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Tensiune | 12 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Timp de încărcare | 5-7 h |
| Impact | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | nu |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | nu |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 91.37 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 102.37 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 1.99 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.8 kg |
| Setați conținutul | cuvent |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.