












Primești un email când produsul revine în stoc:
Suprafață de lucru spațioasă și durabilă, confecționată din oțel inoxidabil 201 lustruit. Dimensiunile generase (800×600 mm) oferă suficient spațiu pentru diverse operații. Înălțimea ajustabilă (850+100 mm) se adapteaza la diferite înălțimi de lucru, iar marginea din spate previne căderea obiectelor. Capacitate de încărcare de 150 kg, cu raft suplimentar pentru depozitare. Ușor de curățat și rezistent la acizi organici și detergențu.
| Dimensiuni | 800x600x950 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 800 mm |
| Lăţime | 600 mm |
| Înălţime | 850+100 mm |
| Înălțimea marginii din spate | 100 mm |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | otel inoxidabil 201 |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| Sarcina maxima | 150 kg |
| Număr de rafturi | 1 |
| Sarcina maximă pe raft | 35 kg |
| Colică | nu |
| Pliere | da |
| ajustabil | da |
| Usor de curatat | da |
| Rezistenta la acizi organici si detergenti | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.