











Primești un email când produsul revine în stoc:
Masă de lucru robustă din oțel inoxidabil 201, finisaj lustruit, cu capacitate de încărcare până la 150 kg. Include 1 raft ajustabil cu sarcină maximă de 35 kg pentru organizarea eficientă a uneltelor și materialelor. Înălțimea funcțională de 850 mm asigură confort de lucru. Designul se pliază pentru transport și depozitare compactă. Suprafață ușor de curățat, rezistentă la acizi organici și detergenți, ideală pentru medii comerciale și ateliere.
| Dimensiuni | 800x600x850 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 800 mm |
| Lăţime | 600 mm |
| Înălţime | 850 mm |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | otel inoxidabil 201 |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| Sarcina maxima | 150 kg |
| Număr de rafturi | 1 |
| Sarcina maximă pe raft | 35 kg |
| Colică | nu |
| Pliere | da |
| ajustabil | da |
| Usor de curatat | da |
| Rezistenta la acizi organici si detergenti | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.