












Primești un email când produsul revine în stoc:
Masă robustă cu dimensiuni generoase (1600×700 mm) și înălțime ajustabilă între 850-950 mm, construită din oțel inoxidabil 201 cu finisaj lustruit. Dispune de un raft cu capacitate de 35 kg și o capacitate totală de lucru de 150 kg. Ușor de curățat, rezistentă la acizi și detergjenți, cu posibilitate de pliare pentru transport. Suprafață de lucru larg ideală pentru asamblare, finisare și alte operații profesionale.
| Dimensiuni | 1600x700x950 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 1600 mm |
| Lăţime | 700 mm |
| Înălţime | 850+100 mm |
| Înălțimea marginii din spate | 100 mm |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | otel inoxidabil 201 |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| Sarcina maxima | 150 kg |
| Număr de rafturi | 1 |
| Sarcina maximă pe raft | 35 kg |
| Colică | nu |
| Pliere | da |
| ajustabil | da |
| Usor de curatat | da |
| Rezistenta la acizi organici si detergenti | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.