












Primești un email când produsul revine în stoc:
Masă robustă din oțel inoxidabil 201 cu finisaj lustruit, dimensiuni de 1500×700 mm și înălțime ajustabilă (850+100 mm). Dispune de un raft de depozitare cu capacitate de 35 kg și tăblie din spate pentru protecție. Suprafața este ușor de curățat și rezistentă la acizi organici și detergenți, fiind perfectă pentru medii exigente. Raftul este pliabil pentru transport ușor, iar structura se poate ajusta după necesități.
| Dimensiuni | 1500x700x950 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 1500 mm |
| Lăţime | 700 mm |
| Înălţime | 850+100 mm |
| Înălțimea marginii din spate | 100 mm |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | otel inoxidabil 201 |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| Sarcina maxima | 150 kg |
| Număr de rafturi | 1 |
| Sarcina maximă pe raft | 35 kg |
| Colică | nu |
| Pliere | da |
| ajustabil | da |
| Usor de curatat | da |
| Rezistenta la acizi organici si detergenti | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.