












Primești un email când produsul revine în stoc:
Masă de lucru robust din oțel inoxidabil 201 cu finisaj lustruit, dimensiuni 1500 x 600 mm și înălțime ajustabilă (850-950 mm). Dotată cu raft de depozitare și tăblie din spate pentru organizare eficientă a spațiului.
| Dimensiuni | 1500x600x950 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 1500 mm |
| Lăţime | 600 mm |
| Înălţime | 850+100 mm |
| Înălțimea marginii din spate | 100 mm |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | otel inoxidabil 201 |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| Sarcina maxima | 150 kg |
| Număr de rafturi | 1 |
| Sarcina maximă pe raft | 35 kg |
| Colică | nu |
| Pliere | da |
| ajustabil | da |
| Usor de curatat | da |
| Rezistenta la acizi organici si detergenti | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.