











Primești un email când produsul revine în stoc:
Masă de lucru robustă din oțel inoxidabil 201, dimensiuni 1500×600×850 mm, cu suprafață lustruită și rezistență la coroziune. Include un raft de depozitare cu capacitate de 35 kg, ideal pentru organizarea spațiului de lucru. Capacitate totală 150 kg, construcție pliabilă pentru transport și depozitare ușoară. Suprafața este ușor de curățat și rezistentă la acizi organici și detergenti. Înălțime ergonomică 850 mm, perfectă pentru ateliere, bucătării comerciale și spații de lucru profesionale.
| Dimensiuni | 1500x600x850 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 1500 mm |
| Lăţime | 600 mm |
| Înălţime | 850 mm |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | otel inoxidabil 201 |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| Sarcina maxima | 150 kg |
| Număr de rafturi | 1 |
| Sarcina maximă pe raft | 35 kg |
| Colică | nu |
| Pliere | da |
| ajustabil | da |
| Usor de curatat | da |
| Rezistenta la acizi organici si detergenti | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.