











Primești un email când produsul revine în stoc:
Masă robustă din oțel inoxidabil 201, ideal pentru ateliere, crame sau prepararea alimentelor. Construcție solidă cu capacitate de încărcare de 150 kg și raft suplimentar cu suport de 35 kg pentru depozitarea eficientă a echipamentelor și materialelor. Suprafața lustruită este ușor de curățat și rezistentă la acizi organici și detergenți. Dotată cu picioare ajustabile și sistem de pliere pentru transport și depozitare ușoară.
| Dimensiuni | 1400x700x850 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 1400 mm |
| Lăţime | 700 mm |
| Înălţime | 850 mm |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | otel inoxidabil 201 |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| Sarcina maxima | 150 kg |
| Număr de rafturi | 1 |
| Sarcina maximă pe raft | 35 kg |
| Colică | nu |
| Pliere | da |
| ajustabil | da |
| Usor de curatat | da |
| Rezistenta la acizi organici si detergenti | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.