












Primești un email când produsul revine în stoc:
Masă de lucru profesională din oțel inoxidabil 201 cu finisaj lustruit, dimensiuni 1200×700 mm și înălțime ajustabilă între 850-950 mm. Caracteristici principale: suprafață ușor de curățat, rezistentă la acizi organici și detergenți, spațiu de depozitare cu 1 raft (capacitate 35 kg), tăblie din spate de 100 mm, grosime foaie 0.8 mm. Capacitate maximă de încărcare 150 kg, structură pliabilă pentru transport ușor și ajustare ușoară a înălțimii. Ideală pentru laboratoare, bucătării profesionale și ateliere.
| Dimensiuni | 1200x700x950 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 1200 mm |
| Lăţime | 700 mm |
| Înălţime | 850+100 mm |
| Înălțimea marginii din spate | 100 mm |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | otel inoxidabil 201 |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| Sarcina maxima | 150 kg |
| Număr de rafturi | 1 |
| Sarcina maximă pe raft | 35 kg |
| Colică | nu |
| Pliere | da |
| ajustabil | da |
| Usor de curatat | da |
| Rezistenta la acizi organici si detergenti | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.