












Primești un email când produsul revine în stoc:
Masă de lucru din oțel inoxidabil 201 cu suprafață lustruită, ideală pentru medii care necesită igienă ridicată și ușurință în curățare. Dimensiunile 1000x700x950 mm oferă spațiu generos pentru diverse operații, cu posibilitate de reglare a înălțimii (+100 mm). Echipată cu un raft de depozitare și tăblie din spate pentru siguranță și organizare.
| Dimensiuni | 1000x700x950 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 1000 mm |
| Lăţime | 700 mm |
| Înălţime | 850+100 mm |
| Înălțimea marginii din spate | 100 mm |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | otel inoxidabil 201 |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| Sarcina maxima | 150 kg |
| Număr de rafturi | 1 |
| Sarcina maximă pe raft | 35 kg |
| Colică | nu |
| Pliere | da |
| ajustabil | da |
| Usor de curatat | da |
| Rezistenta la acizi organici si detergenti | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.