












Primești un email când produsul revine în stoc:
Masă de lucru profesională din oțel inoxidabil 201 cu finisaj lustruit, dimensiuni 1000×600 mm și înălțime reglabilă 850-950 mm. Suprafața de lucru extinsă și spațiul de depozitare cu raft integrat (capacitate 35 kg) oferă organizare eficientă a uneltelor și materialelor. Construcția robustă suportă o încărcătură maximă de 150 kg, iar marginea din spate de 100 mm previne căderea obiectelor. Ușor de curățat și rezistentă la acizi organici și detergenți.
| Dimensiuni | 1000x600x950 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 1000 mm |
| Lăţime | 600 mm |
| Înălţime | 850+100 mm |
| Înălțimea marginii din spate | 100 mm |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | otel inoxidabil 201 |
| Finisaj de suprafață | lustruit |
| Sarcina maxima | 150 kg |
| Număr de rafturi | 1 |
| Sarcina maximă pe raft | 35 kg |
| Colică | nu |
| Pliere | da |
| ajustabil | da |
| Usor de curatat | da |
| Rezistenta la acizi organici si detergenti | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.