



Primești un email când produsul revine în stoc:
Margine flexibilă din HDPE de 40 mm înălțime și 10 m lungime, cu cuie de 180 mm, pentru delimitarea și protejarea gazonurilor și spațiilor verzi. Material rezistent și flexibil care se adaptează ușor la contururile terenului. Setul include 20 de cuie pentru fixare sigură în sol, prevenind răspândirea ierbii necontrolate și protejând plantațiile.
| Lungime | 10 m |
| Brand | FLO |
| Înălţime | 40 mm |
| Lungimea pinului | 180 mm |
| Material | HDPE |
| lemn de pin | PP |
| Culoare | negru |
| Setați conținutul | janta |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.