






Primești un email când produsul revine în stoc:
Macara de atelier de performanță superioară, concepută pentru servicii auto și operații în instalații de producție. Cu capacitate de ridicare de 2000 kg și înălțime maximă de 2240 mm, asigură acces ușor la zona inferioară a vehiculelor. Structura din oțel Q235 lăcuit conferă rezistență și durabilitate, iar cele 6 roți din oțel cu sistem de colică garantează mobilitate și stabilitate. Putere acustică redusă (≤80 dB).
Avertizări: Citiți cu atenție instrucțiunile înainte de utilizare. Nu depășiți capacitatea de ridicare. Amplasați macaraua pe o bază fermă, plană și stabilă. Nu efectuați lucrări sub o sarcină ridicată și neasigurată. Nu reglați supapa de siguranță.
| capacitatea de încărcare | 2000 kg |
| Brand | YATO |
| Inaltime maxima de ridicare | 2240 mm |
| Forța de acționare | 280 N |
| Lungime | 1730 mm |
| Înălţime | 1400 mm |
| Lăţime | 1040 mm |
| Material | oțel Q235 |
| Finisaj de suprafață | lăcuit |
| Rulment | da |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 6 |
| Materialul roții | oţel |
| Putere acustică | ≤80 dB(A) |
| Masa | 90.5 kg |
| Aplicație | servicii auto |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.