




Macara de atelier cu capacitate 1000 kg și înălțime maximă de ridicare 2040 mm, ideală pentru service-uri auto și instalații de producție. Construită din oțel Q235 lăcuit, cu 6 roți din oțel și rulmenți pentru deplasare fluidă. Sistem de colică cu forță de acționare 260 N și putere acustică sub 80 dB(A). Masă 65 kg, stabilă și ușor de maneuvrabil pe bază plană și fermă.
Avertizări: Citiți cu atenție instrucțiunile înainte de utilizare. Nu depășiți capacitatea de ridicare. Amplasați macaraua pe bază fermă, plană și stabilă. Nu efectuați lucrări sub sarcini ridicate și neasigurate. Nu reglați supapa de siguranță.
| capacitatea de încărcare | 1000 kg |
| Brand | YATO |
| Inaltime maxima de ridicare | 2040 mm |
| Forța de acționare | 260 N |
| Lungime | 1580 mm |
| Înălţime | 1560 mm |
| Lăţime | 1060 mm |
| Material | oțel Q235 |
| Finisaj de suprafață | lăcuit |
| Rulment | da |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 6 |
| Materialul roții | oţel |
| Putere acustică | ≤80 dB(A) |
| Masa | 65 kg |
| Aplicație | servicii auto |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.