










Lumină de lucru eficientă cu POWER LED de 3W, flux luminos de 100 lm și rază de acțiune de 100m. Trei moduri de funcționare (100%, 50%, clipit) se selectează ușor pentru adaptare la condiții diferite. Carcasă din metal ușor impermeabil (IP20), fixare pe cap cu curea reglabilă, alimentare prin 3 baterii AAA.
Avertizări: Nu îndreptați fasciculul de lumină direct spre ochi, risc de afectare a vederii.
| Tip | POWER LED |
| Brand | YATO |
| Putere | 3 W |
| Fluxul luminos | 100 lm |
| Raza de lucru | 100 m |
| Moduri de iluminare | 3: 100% |
| Zoom | nu |
| Material | metal ușor |
| Dimensiuni | 75x25x30 mm |
| Impermeabil | da |
| Comutator | da |
| Curea reglabilă | da |
| Fluier de urgență | nu |
| Grad de protectie | IP20 |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Alimentare electrică | acumulator |
| Model de baterie | 3x1.5V; AAA |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.