





Lanternă profesională cu POWER LED de 10W și flux luminos de 450 lm, dotată cu 3 moduri de iluminare: 100%, 50% și bătăi. Funcție zoom pentru concentrarea fasciculului și comutator ergonomic. Carcasă din metal ușor, cureluță reglabilă pe cap, IP20, alimentare prin 4 baterii AA. Ideală pentru reparații în spații întunecate, lucrări de noapte sau situații de urgență. Masă ușoară de 207g nu afectează confortul purtării îndelungate.
Avertizări: Nu îndreptați fasciculul de lumină direct spre ochi! Acest lucru vă poate afecta vederea.
| Tip | POWER LED |
| Brand | YATO |
| Putere | 10 W |
| Fluxul luminos | 450 lm |
| Moduri de iluminare | 3: 100% |
| Zoom | da |
| Material | metal ușor |
| Dimensiuni | 85x15x70 mm |
| Comutator | da |
| Curea reglabilă | da |
| Fluier de urgență | nu |
| Grad de protectie | IP20 |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Alimentare electrică | acumulator |
| Model de baterie | 4x1.5V; AA |
| Masa | 207 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.