








Primești un email când produsul revine în stoc:
Lanternă frontală LED cu flux luminos de 430 lm (mod COB ridicat), echipată cu 4 moduri de iluminare: COB înalt/scăzut, lanterna și diodă roșie. Baterie Li-Po 1200 mAh cu încărcare USB tip C, senzor de mișcare integrat și rezistență IP44. Materialul ABS și geamul din silicon asigură durabilitate, iar raza de lucru ajunge la 50 m. Dimensiuni compacte 175x35x20 mm cu curea reglabilă și indicator de încărcare.
| Tip | LED COB |
| Brand | STHOR |
| Putere | 5 (COB) |
| Fluxul luminos | 430 (mod COB ridicat) |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | 74 |
| Raza de lucru | 50 m |
| Moduri de iluminare | 4: COB înalt |
| Zoom | nu |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 175x35x20 mm |
| Comutator | da |
| Senzor de mișcare | da |
| Curea reglabilă | da |
| Fluier de urgență | nu |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Rezistenta mecanica | IK06 |
| Grad de protectie | IP44 |
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitatea bateriei | 1200 mAh |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V d.c. |
| Tip încărcător | USB typu C |
| Timp de lucru | 3 (mod COB ridicat) |
| Timp de încărcare | 3-4 h |
| Masa | 78 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.