

Lanț pentru ferăstrău profesional din oțel 65Mn, pas 3/8″ (9,52 mm) și grosime legăturii 0,05″ (1,3 mm). Lungimea ghidajului 10″ (250 mm), 40 de celule cu dinți tip jumătate daltă. Dispune de sistem de ungere automată a lanțului pentru performanță optimă și durată lungă de viață. Tehnologia de reducere a reculului și vibrațiilor asigură confort și siguranță crescută în lucrul cu ferăstrăul. Compatible cu ghidul YT-84925.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru ghizi | YT-84925 |
| Brand | YATO |
| Tip de dinte de tăiere | jumătate daltă |
| Pasul lanțului | 3/8" (9.52 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Numărul de celule | 40 |
| Lungimea ghidajului | 10" (250 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Reducerea vibrațiilor | da |
| Reducerea reculului | da |
| Ungere automată a lanțului | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.